KONST / Litografier / Färglitografi 16107067
nr 1610 7067
Olle Ängkvist
(1922-2006), Sverige
Signerad, numrerad 133/160. Färglitografi, bildmått: 47x53cm, yttermått inklusive ram: 60x66cm
Olle Ängkvist, född 1922, död 2006, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:58:32
29/3 18:45:24